Kontakt z nami:

softpartykennel@gmail.com

tel. 511 203 546

O Nas

    Jestem technikiem weterynarii pracującym w zawodzie i od zawsze chciałam prowadzić hodowlę psów. Na rasę Irish Soft Coated Wheaten Terrier trafiłam czytając książkę fantasy, w której jednym z bohaterów był człowiek zamieniony w teriera o miękkim włosie koloru pszenicy. Gdy tylko odszukałam zdjęcia tych psów, wiedziałam, że to właśnie one zamieszkają pod moim dachem.

Pierwszą suczkę sprowadziłam w 2010 roku ze szwedzkiej hodowli Honeyrags, której psy można spotkać na całym świecie. Jest ona idealnym przedstawicielem rasy, zarówno pod kątem eksterieru, jak i charakteru. Doskonale radziła sobie na ringach, zawsze zdobywając oceny doskonałe i wielokrotnie uzyskując tytuł Zwycięzcy Rasy. Jest matką miotu A i B w mojej hodowli. W chwili obecnej jest na psiej emeryturze.

W roku 2014 trafiła do nas suczka z irlandzkiej hodowli Hobel, hodującej przepiękne psy z włosem o doskonałej jakości oraz nienagannym ruchem. Wyrosła na mocną i proporcjonalną suczkę, ze wzorcowym włosem, doskonałą głową oraz osadzonymi i noszonymi uszami, pięknie wyrażoną, mocną szyją i jej osadzeniem, przestrzennym i wydajnym ruchem. Jest idealnie zbalansowana, ma wyraźne przedpiersie oraz ładnie ożebrowaną klatkę piersiową. Wiążemy z nią duże nadzieje!

Szczenięta

Moje Psy

Wystawy i newsy

Translate »